W dniach 17-18 kwietnia 2026r na zaproszenie Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu uczestniczyliśmy w wojskowych tragach służby i pracy, które odbyły się na terenie 15 Brygady Łączności w Sieradzu .
Na targach reprezentowaliśmy środowisko weteranów a nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających a zwłaszcza co nas bardzo cieszy uczniów Oddziałów Przygotowania Wojskowego czyli specjalistycznych klas w liceach i technikach, nadzorowanych przez MON oraz żołnierzy zawodowych , którzy nie mieli okazji uczestniczyć w misjach poza granicami Państwa typu Irak czy Afganistan.
Zwiedzający byli bardzo ciekawi jak wyglądała nasza służba w Afganistanie czy Iraku ale wrażenie zrobiły również nasze pamiątki z misji , które udostępniliśmy zwiedzającym.
Pamiątki to nasza prywatne kolekcja która powstała z inicjatywy Prezesa fundacji przywiezione z misji ale również rzeczy które pochodzą z wygranych licytacji w których uczestniczymy i przechodzą na rzecz fundacji .









